Parking Pyrzowice Centralny

Kolejowa 44, Pyrzowice 42-625, tel: 791 050 635

Transfer na lotnisko – teraz jeszcze prościej!


Dla wygody naszych klientów, zaopatrzyliśmy nasz Parking Centralny w drugi samochód, który umożliwi szybki transfer z parkingu na lotnisko i z powrotem. Duży samochód marki Mercedes Vito, który pomieści 9 osób wraz z bagażami, zapewni komfortowy i sprawny dowóz na parking lotnisko pyrzowice (pod terminal), zwłaszcza w sytuacjach, kiedy klienci przyjeżdżają do nas dużą rodziną lub na jedną wycieczkę wybiera się kilka zaprzyjaźnionych rodzin.

Teraz, po przybyciu na nasz parking i po załatwieniu krótkich formalności (wyznaczenie miejsca postojowego, przepakowanie bagaży do naszego auta, płatność i podpis poświadczający pobranie opłaty), bez zbędnego czekania zostaniecie Państwo przewiezieni pod terminal Portu Lotniczego.

Dzięki dogodnej lokalizacji parkingu - znajdujemy się kilkaset metrów od lotniska - sam dowóz trwa zaledwie 2 minuty. Nie mniej jednak, aby mogli Państwo rozpocząć podróż bez zbędnych nerwów, uprzejmie prosimy o przybycie na miejsce postoju co najmniej na 10 minut przed planowaną odprawą. Taki zapas czasu zapewni bezpieczeństwo dotarcia na czas, a ewentualne nieoczekiwane sytuacje nie zakłócą Państwa wymarzonych wakacji.

Kontakt:
Parking Centralny
ul. Kolejowa 44,
Pyrzowice 42-625
E-mail:
parkingcentralny@interia.pl