Parking Pyrzowice Centralny

Kolejowa 44, Pyrzowice 42-625, tel: 791 050 635

Sezon 2019


Drodzy Klienci! Z powodu tymczasowej przerwy technicznej na naszym parkingu, nie mamy aktualnie możliwości przyjmowania Państwa rezerwacji. Za niedogodności przepraszamy.


Po zimowej przerwie rozpoczynamy kolejny już sezon działania naszego parkingu. Cieszymy się, że po raz kolejny możemy towarzyszyć naszym Klientom przy okazji tak miłych chwil, jakimi niewątpliwie są wakacyjne podróże. Każdy sezon i każdy Klient uczy nas, jak możemy zwiększać funkcjonalność naszej pracy, a jednocześnie komfort Państwa podróżowania.

Dla wygody naszych Klientów zaopatrzyliśmy Parking Centralny w nowy samochód marki Renault Trafic, który pozwoli jeszcze bardziej komfortowo dowieść Państwa pod terminal lotniska, a nam zagwarantuje niezawodność i sprawną obsługę. W aucie bez problemu przejedzie jednorazowo aż 8 Klientów, jednocześnie nie należy się obawiać o Państwa pakunki, które pomieścimy w przestronnym bagażniku.

Przypominamy, że należy przyjechać na parking co najmniej kilkanaście minut przed planowanym zdaniem bagażu na lotnisku – musimy nie tylko bezpiecznie zaparkować Państwa samochód, ale i zapoznać z regulaminem parkingu, przełożyć Państwa walizki do auta służbowego, a następnie bezpiecznie dojechać na terminal. Proszę pamiętać, że opłata za postój powinna być dokonana gotówką po zaparkowaniu pojazdu. Przypominamy też o całkowitym zamknięciu szyb, gdyż zdarzały się przypadki pozostawienia otwartych okien.

Doceniamy wszelkie Państwa sugestie i dziękujemy, że są Państwo z nami już od kilku lat. Życzymy wspaniałego sezonu wakacyjnego!

Kontakt:
Parking Centralny
ul. Kolejowa 44,
Pyrzowice 42-625
E-mail:
parkingcentralny@interia.pl