Parking Pyrzowice Centralny

Kolejowa 44, Pyrzowice 42-625, tel: 791 050 635

Nowy parking przy lotnisku pyrzowice


W niedzielę 5 lipca 2015 roku mieliśmy zaszczyt gościć pierwszego klienta Parkingu Centralnego. Zakończyliśmy pierwszy etap prac przy ul. Kolejowej 44 w Pyrzowicach, który pozwolił na otwarcie obszernego rodzinnego parkingu, który docelowo będzie mógł pomieścić dużą liczbę aut osobowych.

Nowy parking przy lotnisku pyrzowice został w całości ogrodzony, częściowo utwardzony oraz zaopatrzony w 2 auta służbowe, służące do dowożenia klientów pod terminal lotniska. Jest on czynny 24 godziny na dobę przez cały tydzień. Jednocześnie dzięki temu, iż parking znajduje się na prywatnej posesji nieopodal domu właścicieli i jest zamykany na noc, zapewnia on bezpieczeństwo pojazdów, pozostawionych na jego terenie.

Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom bezpiecznej, wygodnej i szybkiej obsługi, przy atrakcyjnej cenowo ofercie. Dlatego szczycimy się najlepszymi cenami. Aby zapewnić pełną satysfakcję naszych klientów, staramy się reagować na wszelkie uwagi podróżnych i stale rozwijać infrastrukturę parkingu. Dziękujemy za wszystkie Państwa wskazówki i opinie. Prawdziwym sprawdzianem skuteczności naszej strategii będzie ponowne goszczenie Państwa na naszym parkingu w czasie wakacyjnych podróży w przyszłym roku!

Kontakt:
Parking Centralny
ul. Kolejowa 44,
Pyrzowice 42-625
E-mail:
parkingcentralny@interia.pl