Parking Pyrzowice Centralny

Kolejowa 44, Pyrzowice 42-625, tel: 791 050 635

Czy zabrać pupila ze sobą?


Lecimy na wakacje z Portu Lotniczego pyrzowice parking lotnisko. Zabieramy dzieci, małżonka i mnóstwo walizek. A co z psem?
Taki dylemat mają rodziny, które posiadają czworonoga. A tych jest wiele, patrząc choćby na statystyki (w Polsce ponad 14 mln Polaków deklaruje posiadanie psa w rodzinie). Nie każdy ma możliwość powierzenia opieki nad zwierzęciem babci czy sąsiadowi. Można skorzystać z oferty hotelów dla czworonogów, gdzie za odpowiednią opłatą pozostawimy swojego przyjaciela pod fachową opieką (taką mamy przynajmniej nadzieję). Coraz częstsze są też ogłoszenia „niani” dla psa. Jest też inne rozwiązanie: Lotniska i niektóre linie lotnicze dają możliwość zabrania pupila ze sobą na wczasy! Musimy spełnić jednak szereg warunków: poczynając od wyrobienia psiego paszportu, kończąc na odpowiednim pojemniku do przewożenia psa. Opłata liczona jest jak nadbagaż.
Póki co brak jest w internecie ogłoszeń hotelu dla zwierząt w Pyrzowicach, ale kto wie, może jakiś pyrzowice parking lotnisko rozszerzy swoje usługi?

Kontakt:
Parking Centralny
ul. Kolejowa 44,
Pyrzowice 42-625
E-mail:
parkingcentralny@interia.pl