Parking Pyrzowice Centralny

Kolejowa 44, Pyrzowice 42-625, tel: 791 050 635

Bezpiecznie czy tanio?


Jeśli udają się Państwo w podróż z lotniska Katowice Pyrzowice, mogą Państwo skorzystać z oferty licznych parkingów, znajdujących się wokół Portu Lotniczego. Aby zdecydować, gdzie pozostawić swój samochód na czas wylotu, należy odpowiedzieć sobie na kilka pytań. Na czym nam przede wszystkim zależy?

Jeśli najważniejsze jest bezpieczeństwo naszego auta, sprawdźmy, czy parking jest rzeczywiście strzeżony i ubezpieczony. Dopytajmy dokładnie o warunki ubezpieczenia, poprośmy o umowę do wglądu. Często parkingi oferują nam również opcję pozostawienia samochodu w zamykanym garażu, co może uchronić go np. od skutków gradu.

Dla wielu z nas priorytetem będzie cena. Interesuje nas pyrzowice parking tanio? Niemalże wszystkie parkingi kuszą atrakcyjnymi cenami, należy jednak zwrócić uwagę na różnice w cennikach w zależności od ilości dni postoju, sezonu (niektóre parkingi oferują rabaty tylko poza sezonem letnim), dodatkowe zniżki za wcześniejszą rezerwację, rabaty dla stałych klientów itp. Nie mniej ważnym czynnikiem jest fakt, czy parking dowozi swoich klientów pod terminal lotniska, nie pobierając za to dodatkowej opłaty.

Kontakt:
Parking Centralny
ul. Kolejowa 44,
Pyrzowice 42-625
E-mail:
parkingcentralny@interia.pl