Parking Pyrzowice Centralny

Kolejowa 44, Pyrzowice 42-625, tel: 791 050 635

Sezon 2019


Drodzy Klienci! Z powodu tymczasowej przerwy technicznej na naszym parkingu, nie mamy aktualnie możliwości przyjmowania Państwa rezerwacji. Za niedogodności przepraszamy.


Po zimowej przerwie rozpoczynamy kolejny już sezon działania naszego parkingu. Cieszymy się, że po raz kolejny możemy towarzyszyć naszym Klientom przy okazji tak miłych chwil, jakimi niewątpliwie są wakacyjne podróże. Każdy sezon i każdy Klient uczy nas, jak możemy zwiększać funkcjonalność naszej pracy, a jednocześnie komfort Państwa podróżowania.

Czytaj więcej >>

Planowanie wakacji


Nadszedł czerwiec. Każdy z nas jest już zmęczony pracą i coraz częściej myśli o wakacjach. Większość osób zaplanowała letni wypoczynek już w ubiegłym roku, część jednak zostawia te decyzje na ostatni moment: często do końca nie znamy terminu urlopu lub uzależniamy wyjazd od aktualnego stanu zdrowia, budżetu rodzinnego czy bezpieczeństwa w naszym letnim „raju”. Czy zaplanowałeś już swój wakacyjny wypoczynek?

Czytaj więcej >>

Lęk przed lataniem


Wakacje w ciepłych krajach często wiążą się z koniecznością podróży samolotem. To dla niektórych prawdziwy horror, bo strach przed lataniem odczuwa bardzo wiele osób. Co będzie silniejsze? Lęk czy pragnienie odkrywania nowych lądów? Nasza wewnętrzna bariera czy perswazje rodziny, znużonej krajowymi kurortami?

Czytaj więcej >>

Pyrzowice a statystyki lotnicze


Port Lotniczy Katowice Airport na okrągło świętuje swoje sukcesy, cieszy się stałym wzrostem ilości klientów i planuje adekwatną rozbudowę. Śledząc stronę internetową pyrzowickiego lotniska atakowani jesteśmy frazami: „rośnie ruch”, „nowe połączenie”, „najlepszy miesiąc”, „rekordowe wyniki”.

Czytaj więcej >>

Czy zabrać pupila ze sobą?


Lecimy na wakacje z Portu Lotniczego pyrzowice parking lotnisko. Zabieramy dzieci, małżonka i mnóstwo walizek. A co z psem? Taki dylemat mają rodziny, które posiadają czworonoga. A tych jest wiele, patrząc choćby na statystyki (w Polsce ponad 14 mln Polaków deklaruje posiadanie psa w rodzinie).

Czytaj więcej >>

Podróż samolotem z niemowlakiem


Pyrzowice lotnisko parking zachęca, aby nie rezygnować z wakacyjnych podróży z niemowlęciem, gdyż zwykle lepiej zniesie ono lot, niż długą wyprawę autem. KIEDY? Mówi się, aby ze względu na wrażliwość na infekcje i słaby układ oddechowy nie latać z dzieckiem poniżej 3 miesiąca życia.

Czytaj więcej >>

Lot ze starszymi dziećmi


Jak wygląda lot z dziećmi? Zwykle tak, jak każdy nasz wyjazd – wiele zależy od wieku i temperamentu dzieci, ale rodzice często wspominają z ciężkim westchnieniem dodatkowe torby z niezbędnymi dziecięcymi akcesoriami, „chcę jeść” akurat wtedy, kiedy nie wolno, siusiu, płacz i … własne nerwy.

Czytaj więcej >>

Wspomnienie pierwszego lotu


Pamiętacie swój pierwszy lot samolotem? Bliskość lotniska, gdzie mieszkam jako osoba dorosła oraz nasz rodzinny prywatny parking pyrzowice sprawia, że często przypomina mi się ta chwila. Miałam wtedy 3 lata. W „tamtych czasach” nie latało się tak często jak teraz i do dziś nie rozumiem dlaczego rodzice zabrali nas nad morze samolotem.

Czytaj więcej >>

Mamo, a dzieci w przedszkolu latają na wakacje samolotem…


Taką informację przyniosła niedawno moja córka z przedszkola. Z lekkim wyrzutem i znakiem pytającym. Dlaczego my nie latamy? Tanie linie lotnicze, liczne promocje, bliskość lotniska, najtańszy parking pyrzowice, nic dotychczas nie przekonało mnie do wakacyjnych lotów całą naszą 5-osobową rodziną. Wybieraliśmy wakacje nad polskim morzem i pluskanie w pobliskich zbiornikach wodnych. Samo mieszkanie na wsi sprawia, że nie czuje się potrzeby daleko i na długo wyjeżdżać.

Czytaj więcej >>

Kontakt:
Parking Centralny
ul. Kolejowa 44,
Pyrzowice 42-625
E-mail:
parkingcentralny@interia.pl