Parking Pyrzowice Centralny

Kolejowa 44, Pyrzowice 42-625, tel: 791 050 635

Parking Centralny Pyrzowice

Zapraszamy wszystkich podróżujących z lotniska Katowice Pyrzowice do pozostawienia swojego samochodu na czas podróży na prywatnym Parkingu Centralnym w Pyrzowicach.

Zniżki dla stałych kientów

Najtaniej!

Atrakcyjne ceny, rabaty sezonowe i zniżki dla stałych klientów.

Bezpieczeństwo

Bezpiecznie!

Parking znajduje się na prywatnej posesji i jest ogrodzony.

Dobra lokalizacja

Szybko!

Znajdujemy się 400 m od terminalu, zapewniamy gratisowy dowóz pod sam terminal oraz szybki przywóz na parking po powrocie.

Gdzie pozostawić auto na czas podróży?

Pasażerowie, przyjeżdżający na lotnisko Katowice Pyrzowice, często korzystają z opcji pozostawienia swojego samochodu na czas podróży na parkingu pod lotniskiem. Sprawdzony prywatny parking w Pyrzowicach to bezpieczne rozwiązanie, które pozwala wygodnie dojechać na lotnisko, bez konieczności wynajmowania drogiej taksówki czy proszenia o przysługę znajomych.

Szeroka oferta parkingów obejmuje te małe i kameralne, w których miejsca postojowe mieszczą się na podwórkach mieszkańców i które zapewnią nam wręcz rodzinną obsługę, choć czasami nie mają wysokich standardów i z powodu niewielkich rozmiarów, niejednokrotnie brakuje na nich wolnych miejsc. Są też duże, zbudowane przy trasie wiodącej na główny parking lotnisko, które są bardziej profesjonalne i zautomatyzowane, zwykle jednak przegrywają pod względem oferty cenowej.

Wybierając się w podróż warto poświęcić kilka minut na znalezienie swojego parkingu, wpisując w wyszukiwarkę choćby najprostsze hasło: Pyrzowice parking, a także, dla pewności, iż dotrzemy na odprawę na czas, sprawdzić wcześniej trasę dojazdową i zarezerwować miejsce postojowe.

My pragniemy zachęcić Państwa do skorzystania z oferty dużego i bezpiecznego parkingu, który znajduje się zaledwie kilkaset metrów od lotniska. Nasz parking centralny pyrzowice gwarantuje najlepsze ceny, znaczny rabat za wcześniejszą rezerwację oraz bezpłatny dowóz pod terminal i z powrotem.

Kontakt:
Parking Centralny
ul. Kolejowa 44,
Pyrzowice 42-625
E-mail:
parkingcentralny@interia.pl